Krize je příležitost pro každého investora

Jak výhodně nakoupit?


Během ekonomické krize vznikají příležitosti, které umožňují výhodné nákupy nemovitostí od motivovaných prodávajících, tedy od lidí, kteří se dostali problémů a shánějí rychlý přísun financí. Nejčastěji se jedná o osoby, které potřebují peníze do firmy či na živobytí. Tito lidé potřebují pomoc a vy jako investor můžete jejich problém vyřešit velmi rychle. 

 

Během krize je zpravidla možné nakupovat o 5 – 30 % levněji než je standardní cena. Musíte však přesně vědět, jak na to. Základem je umět správné příležitosti vyhledat. Pokud se k vám dostane nabídka, musíte ji umět rychle posoudit, propočítat a co nejdříve zareagovat. 

 

Pro mnohé je překvapením, že během krize roste cena nájemného. Jak je to možné? Lidé mají často strach o svojí práci, a proto nekupují nové byty, ale raději si je jen pronajímají. Na trhu se tak zvýší poptávka po pronájmu a tím pádem začne nájemné růst. 

 

V době krize je tak šance levně koupit nemovitost a pravidelně získávat stále vyšší výnos z pronájmu. Zhodnocení vložených peněz se může pohybovat mezi 12 – 18 % ročně při použití 90% hypotéky. 

 

Pokud chcete v době krize najít výhodné nákupy, ozvěte se nám. Rádi vám s hledáním pomůžeme.

 

Máte zájem? Nebojte se a dejte vědět