Co pro vás zajišťujeme

Cíl

Společně určíme, jak vysokou rentu byste chtěli a kdy. Pak vytvoříme jednoduchý plán, který vám ukáže další kroky vedoucí k vašemu cíli.

Kontrola současné výnosnosti

Podíváme se na vaše současné nemovitosti a připravíme podrobnou analýzu. Ta odhalí, nakolik je váš systém efektivní a zda byste mohli ze současných nemovitostí získávat větší příjmy. V 9 případech z 10 dokážeme vaše příjmy zvýšit.

Bonita

Ověříme, jak vysokou půjčku jste schopni získat s vašimi současnými příjmy. Tím zjistíme, kolik nemovitostí si můžete koupit nyní a kolik v budoucnu.

Peníze na investici

Kolik hotovosti chcete nyní investovat do nemovitostí? Na kolik nemovitostí dosáhnete? To je vedle bonity druhý klíčový bod, který musíme řešit. Zjistíme, zda byste místo hotovosti mohli použít jiné nemovitosti jako dodatečnou zástavu a ušetřit tak peníze.

Kalkulace

Propočítáme vaši současnou situaci, abyste svůj cíl viděli naprosto jasně. Naučíme vás číst kalkulace, které vám budeme posílat s každou doporučenou nemovitostí na investici.

Investiční úvěr

Pochopíte, jak funguje investiční hypotéka, která vám zajistí pozitivní cash flow hned po koupi bytu a dokáže podstatně zvýšit vaše budoucí výnosy. Pět kvalitních nemovitostí vám vždy vydělá více než jedna.

Jak to funguje

Průběh spolupráce

Na první schůzce si budeme povídat o vás. Připravíme plán, který vám bude vyhovovat a podepíšeme smlouvu na vyhledání investiční nemovitosti. My se pak pustíme se do práce. S každou nemovitostí, kterou pro vás najdeme, budete o krok blíž ke svému cíli. Průběžně vás budeme kontaktovat, abyste cíl měli stále na dohled.

Jdu do toho

Tyto služby zajišťují

Máte zájem? Nebojte se a dejte vědět