Co pro vás zajišťujeme

Nekonečná renta

S jedinou nemovitostí vám dokážeme zajistit 40 tisíc nekonečné renty za patnáct let.

Nižší náklady investic

Víme, jak zvýšit bezpečnost a přitom snížit nákladovost o 1,5 % v podílovém fondu.

Rychlejší a výhodnější prodej

Pro prodej používáme virtuální prohlídky natáčené 3D kamerou, sociální média a home staging. Prodáváme rychleji a za vyšší cenu.

Odhalení slabých míst

Právník se ptá, co se stane, když přijde těžká nemoc, smrt, rozvod? Jste vy, rodina i firma ochráněni? My hledáme mezery a pomáháme je napravit.

Daňové poradenství

Někdo platí velké daně a okrádá sebe. Jiný daní efektivně a platí malé daně. Známe správnou cestu!

Finanční nezávislost

Budujete firmu, abyste mohli být finančně nezávislí. Ve skutečnosti se ale většina lidí stává ještě závislejšími. Víme, jak to změnit.

Ocenění

Diplom
Nejlepší investiční specialista společnosti Fincentrum 2013.
Diplom
Miliardář - ocenění Hypoteční bankou a.s. za počet obchodů v hodnotě přes 1 miliardu zprostředkovaných úvěrů. Aktuálně se již blížíme v této bance ke 2 miliardám.
Diplom
Složení zkoušky EFA - nejvyššího možného vzdělávacího institutu pro investiční poradce v Evropě - David Bureš.
Diplom
Složení zkoušky EFA - nejvyššího možného vzdělávacího institutu pro investiční poradce v Evropě - Michal Bureš.

Služby, které pro vás zajišťujeme

Příprava plánu

Nejprve stanovíte cíl – kolik peněz chcete dostávat a za jak dlouho toho chcete dosáhnout, případně jak velkou částku chcete ochránit před inflací. Tím zjistíme, jaký počet nemovitostí budete potřebovat. Ukážeme vám, kolik jste schopni čerpat z hypoték a spočítáme, kolik nemovitostí můžete koupit nyní a v budoucnu.

Vyhledávání nemovitosti

Aktivně hledáme byty v dobrých lokacích, které stojí za investici. Všechny byty osobně kontrolujeme a náš přísný filtr propustí pouze ty, jejichž předpokládané výnosy splňují naše vysoké požadavky.

Financování nemovitosti

Vybereme pro vás banku, která je nejvhodnější pro vaši konkrétní investici. Hypotéku připravíme tak, abyste vždy vkládali minimum vlastních peněz. Každé 3 roky pak přeceňujeme byt, abychom zajistili maximální výnos vložených peněz a daňovou optimalizaci.

Pronájem nemovitosti

Nemovitost si od vás pronajmeme, abychom ji sami mohli podnajmout konkrétnímu nájemníkovi. Najdeme vhodného kandidáta, kterého prověříme v registrech a pojistíme na 25 mil. Kč. Podepíšeme přísnou, ale férovou podnájemní smlouvu.

Správa nemovitosti

Během podnájmu zajišťujeme bezstarostný provoz vaší nemovitosti. S precizností profesionála pravidelně nemovitost kontrolujeme a udržujeme ve stoprocentním stavu. Pečlivě monitorujeme platby nájemného a v případě dluhu rychle a efektivně zakročíme. Zajišťujeme přehledné roční i mimořádné vyúčtování, zřizujeme pojištění domácnosti a odpovědnosti a případné pojistné události řešíme. Udržujeme aktivní kontakt s SVJ a samozřejmostí je prodlužování smluv a aktualizace nájemného.

Růst majetku

Prvním bytem vše začíná, ale nekončí. Naším cílem je splnit vám sen o finanční nezávislosti a ochránit vaše úspory před znehodnocováním inflací. Proto pravidelně kontrolujeme hodnotu vašeho majetku a hledáme způsoby, jak rychle přidávat další nemovitosti, aby váš majetek neustále rostl.

Máte zájem? Nebojte se a dejte vědět