Co pro vás zajišťujeme

Nekonečná renta

S jedinou nemovitostí vám dokážeme zajistit 40 tisíc nekonečné renty za patnáct let.

Nižší náklady investic

Víme, jak zvýšit bezpečnost a přitom snížit nákladovost o 1,5 % v podílovém fondu.

Rychlejší a výhodnější prodej

Pro prodej používáme virtuální prohlídky natáčené 3D kamerou, sociální média a home staging. Prodáváme rychleji a za vyšší cenu.

Odhalení slabých míst

Právník se ptá, co se stane, když přijde těžká nemoc, smrt, rozvod? Jste vy, rodina i firma ochráněni? My hledáme mezery!

Daňové poradenství

Někdo platí velké daně a okrádá sebe. Jiný platí malé daně a okrádá stát. Známe správnou cestu!

Finanční nezávislost

Budujete firmu, abyste mohli být finančně nezávislí. Ve skutečnosti se ale většina lidí stává ještě závislejšími. Víme, jak to změnit.

Ocenění

Diplom
Nejlepší investiční specialista společnosti Fincentrum 2013.
Diplom
Miliardář - ocenění Hypoteční bankou a.s. za počet obchodů v hodnotě přes 1 miliardu zprostředkovaných úvěrů. Aktuálně se již blížíme v této bance ke 2 miliardám.
Diplom
Složení zkoušky EFA - nejvyššího možného vzdělávacího institutu pro investiční poradce v Evropě - David Bureš.
Diplom
Složení zkoušky EFA - nejvyššího možného vzdělávacího institutu pro investiční poradce v Evropě - Michal Bureš.

Služby, které pro vás zajišťujeme

Investice do nemovitostí

Najdeme pro vás vhodnou nemovitost, vyřídíme úvěr, připravíme ji a pak si ji od vás pronajmeme. Sami pak hledáme podnájemníky na vlastní riziko – dlužníků se tak již bát nemusíte. Získáte tím vyšší příjem a klidný spánek.

Finanční investice

Získejte podíl na podnikání nejlepších společností světa a nevsázejte pouze na tu svou. Pracujte stále na své firmě, ale minimalizujte rizika tím, že část peněz rozdělíte do podnikání jiných. Teprve potom získáte ve vlastním majetku oporu.

Správa nemovitostí

Svěřte nám svou nemovitost do správy a my ji dlouhodobě pronajmeme za mnohem přísnějších podmínek, než byste sami dokázali zajistit i s tou nejlepší smlouvou. Neplatičů se zbavíme do měsíce a při hrubém porušení podmínek vystěhujeme nájemníka do tří dnů. Ochráníme váš majetek a vyřešíme všechny problémy za vás.

Právní služby

Hledáme slabá místa, abychom předešli zbytečným rizikům a zajistili vám spokojenou budoucnost. Soustředíme se na vás, vaši rodinu, firmu i majetek a pomáháme vám najít hladkou cestu k cíli. V tom nám pomáhá ten nejlepší právní tým pod vedením Davida Neveselého.

Daňové služby

Najdeme způsob, jak využít všech zákonných možností na minimalizaci vaší daňové zátěže. Pouze skutečný specialista dokáže správně zpracovat širokou škálu příjmů z majetku a investic a vhodně poradit. Pracujeme efektivně a spolehlivě.

Prodej firem

Připravte vaši firmu na budoucí prodej nebo na předání do rukou profesionálního managementu, který vás nahradí v každodenní práci. Vy se tak můžete věnovat vlastním prioritám a do kanceláře chodit jen někdy. Firma je nástrojem pro dosažení finanční nezávislosti. Pracujte NA firmě, ne VE firmě.

Máte zájem? Nebojte se a dejte vědět