Co pro vás zajišťujeme

Analýza nemovitostí

Zjistíme skutečný výkon vašich nemovitostí – příjmy, daně, časové prostoje mezi nájemníky, výši nájmu, potřebné opravy, výši provize makléřům atd. Pak vám ukážeme, kolik peněz měsíčně získáte, když nemovitost pronajmete nám. Úvodní analýza je zdarma.

Vyšší příjem

V devadesáti procentech případů dokážeme zvýšit čistý příjem pro majitele. Naše odměna je pouze 15 % z nájmu, zbytek peněz jde za vámi. Roční náklady za daně, makléře atd. se u průměrného majitele vyšplhají asi na 37 % zisku z nájmu. My vaše náklady snížíme, a ještě vám ušetříme starosti.

Výhodná strategie

Využíváme stále se zvyšující hodnoty nemovitosti a nájemného, a naopak snižujícího se dluhu z hypotéky. Každé tři roky tak získáme v průměru 400 tisíc na vaše další investice. Do šesti let se vám vrátí všechny vlastní investované peníze (při osobním vkladu 20 % z kupní ceny).

Méně starostí

Všechny starosti spojené s hledáním nájemníků, údržbou nemovitosti, vyúčtováním, nastavením daní a problematickými neplatiči vyřešíme my. Uleví se vám, věřte nám.

Finanční nezávislost

Nemovitost dokáže bez problému nahradit vaše současné příjmy. Abyste si však mohli aktivně užívat života, přenechte na nás všechny starosti spojené se správou. Jedině tak můžete být skutečně nezávislí.

Rychlé vyhledání nájemníků

Podnájemníky vyhledáme rychle a efektivně. Nového nájemníka najdeme ještě před odchodem starého, tak aby nevznikly nákladné časové prostoje. Každého nájemníka si sami pojistíme na odpovědnost do 25 milionů Kč.

Jak to funguje

Průběh spolupráce

Na prvním setkání zjistíme, jaká je vaše současná situace. Následně připravíme plán, ze kterého poznáte, kolik peněz vám nemovitosti mohou přinášet s naší pomocí. V momentě, kdy podepíšeme nájemní smlouvu, přejdou všechny starosti na nás – vy už budete jen schvalovat důležité změny či velké opravy. Každý měsíc vám budou chodit peníze a jednou ročně dostanete report o hodnotě vašeho majetku a průběhu plnění plánu vedoucího k vaší finanční nezávislosti.

Jdu do toho

Tyto služby zajišťují

Máte zájem? Nebojte se a dejte vědět