Co pro vás zajišťujeme

Výnosnost

Investiční byt zajišťuje 4 typy příjmů – čisté cash flow, úvěrové cash flow, zhodnocení bytu a daňové efekty. Hledáme jen ty nemovitosti, které vám zajistí správný výnos a pomůžou tak splnit váš cíl. Vhodných je pouze asi 5 % nabízených bytů.

Správné místo

Lokace je při výběru bytu nejzásadnějším kritériem. Byty proto hodnotíme očima nájemníka, který v dané oblasti hledá svůj domov. Vhodné oblasti máme přesně ohraničené, abychom vám zajistili stabilní, dlouhodobé výnosy. Rozdíly jsou skutečně obrovské a správný výběr místa vám může zajistit i dvojnásobný čistý výnos.

Filtrování

Každý nový byt nalezený ve správné oblasti musí projít naším přísným filtrem. Mezi podmínky patří výše poplatků, vzdálenost k MHD, technický stav bytu a mnoho dalších. Filtrem tak vybereme pouze ty nemovitosti, které jsou vhodné pro investici.

Kalkulace

Naše kalkulace započítává všechny vstupní náklady od daní a poplatků až po nutné opravy a náklady na správu. Současně počítáme s reálným nájmem v konkrétní lokaci. Kalkulace tak odhalí skutečnou výnosnost v krátkém i dlouhém období při konkrétním použití investičního úvěru, růstu hodnoty nemovitostí i nájmů. Tím zjistíme 3 důležitá čísla: roční výnos z vložených peněz, celkový čistý nárůst majetku a výši renty.

Osobní kontrola

Pokud kalkulace vychází výhodně, pošleme našeho specialistu na osobní kontrolu bytu. Pokud se jedná o velmi zajímavou nabídku, pozveme na tuto prohlídku i několik našich klientů. Nemovitost se pak často prodá hned po první prohlídce.

Správné doporučení

Nemovitosti, které se nám líbí i po osobní kontrole, pak doporučíme našim klientům k investici. E-mailem vám zašleme doporučení s kalkulací, odkaz na videoprohlídku, odkaz na inzerát a náš komentář. K rezervaci bytu pak stačí jen potvrzení.

Jak to funguje

Průběh spolupráce

Náš odborník hledá na všech dostupných místech vhodné byty k investici. Doporučíme vám pouze byty, které splňují naše náročné podmínky. Ty pak můžete s chladnou hlavou ihned koupit. Kdykoliv můžete zavolat našemu specialistovi a konkrétní nabídku probrat. Povedeme vás krok za krokem k investiční nemovitosti, která vám zajistí pravidelný příjem.

Jdu do toho

Tyto služby zajišťují

Máte zájem? Nebojte se a dejte vědět