Ing. David Bureš, EFP
Ředitel, investiční a realitní specialista
Ing. Michal Bureš, EFP
Investiční a realitní specialista
Ing. David Neveselý
Právní specialista
Ing. Vladimír Pilný
Daňový specialista
Ing. Petr Kováč
Specialista na prodej firem
Ing. Šárka Fruhaufová, EFA
Realitní specialista
Ing. Veronika Strouhalová
Komunikace - krátkodobé pronájmy
Ing. Dagmar Burešová
Manažerka oddělení krátkodobých pronájmů
Radka Burešová
Manažerka oddělení dlouhodobých pronájmů
Ing. Miloslav Bureš
Back office
Mgr. Alena Alwicker
Specialista na vyhledávání nemovitostí
Michal Šimoník
Úvěrový a investiční specialista
Jakub Strouhal
Technická správá nemovitostí
Petr Noščák
Firemní poradce

Jak to u nás vypadá

101
let zkušeností
2 700
spokojených klientů
3 mld.
investované do nemovitostí
1 230
zainvestovaných nemovitostí

Něco z historie

David Bureš začal svoji finanční a investiční kariéru v roce 1999 ještě jako vysokoškolský student praxí ve švýcarské společnosti Credit Suisse v Praze. Jeho původní zaměření na úvěry brzy doplnila oblast nemovitostí a investic, a to Davidovi umožnilo posouvat se kupředu a růst. Od roku 2003 získal mnoho ocenění ze strany bank i spolupracujících firem.

V roce 2006 pak ke svému zaměření přidal i prodej nemovitostí. V tomto odvětví se řídí vzory, jako je například Tom Ferry.

Kolem roku 2010 začal David budovat oddělení investičních nemovitostí, které klientovi vyhledá nemovitost na míru, vyřídí financování, připraví nemovitost a následně ji přebere do správy, aby se klient nemusel o nic starat.

Po roce 2013 se oblast finančních investic začíná proměňovat a David svým klientům poprvé dává příležitost pochopit velkou přednost nízkonákladových indexových podílových fondů, které mohou ušetřit více jak polovinu běžných nákladů při vyšší míře bezpečí. Stále hledá efektivnější a komplexnější řešení založená na kvalitním finančním plánu.

To celé postupně ústí v naprosto individuální práci typu family office, kde David velmi úzce spolupracuje se špičkami v oboru práva, daní a prodeje firem, aby svým klientům dokázal přinést skutečně komplexní řešení. Tím se splnil Davidův sen vytvořit firmu, která dokáže svým bonitním klientům pomoci k finanční a časové nezávislosti.

Máte zájem? Nebojte se a dejte vědět