Ing. David Bureš, EFP
Ředitel, investiční a realitní specialista
Ing. Michal Bureš, EFP
Investiční a realitní specialista
Ing. David Neveselý
Právní specialista - Havel&partners
Ing. Vladimír Pilný
Daňový specialista
Ing. Dagmar Burešová
Specialista na smluvní dokumentaci - nájemní a podnájemní smlouvy
Radka Burešová
Manažerka oddělení dlouhodobých pronájmů
Ing. Miloslav Bureš
Back office
Mgr. Alena Alwicker
Specialista na vyhledávání nemovitostí
Michal Šimoník
Úvěrový specialista
Ladislav Stránský
Realití makléř - expert na prodej nemovitostí

Jak to u nás vypadá

101
let zkušeností
2 700
spokojených klientů
3,1 mld.
klienti již nakoupili nemovitosti za
1 230
počet zainvestovaných nemovitostí

Něco z historie

David Bureš začal svoji finanční a investiční kariéru v roce 1999 ještě jako vysokoškolský student praxí ve švýcarské společnosti Credit Suisse v Praze. Jeho původní zaměření na úvěry brzy doplnila oblast nemovitostí a investic, a to Davidovi umožnilo posouvat se kupředu a růst. Od roku 2003 získal mnoho ocenění ze strany bank i spolupracujících firem.

Kolem roku 2006 začal David budovat oddělení investičních nemovitostí, které klientovi vyhledá správnou investiční nemovitost, vyřídí financování až do 90%, pronajme si od klienta danou nemovitost, připraví na pronájem a následně dělá dlouhodobý podnájem, kdy se o všechno stará a majiteli chodí pouze peníze na účet.

David se tak postupně stal specialistou na investiční nemovitosti pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem v Praze. Často mluví na konferencích, komunikuje s politiky, připomínkuje změny zákonů a je spoluzakladatelem asociace ČAPUS.

Dnes za Davidem chodí lidé, kteří chtějí investovat průměrně do 5 - 10 bytů nebo mají portfolio nemovitostí či činžovní dům a chtějí zjistit, jak zvýšit své příjmy z majetku, který již vlastní. A těší nás, že naší promyšlenou prací dokážeme každému klientovi zvýšit jeho čistý příjem a ulevit mu od starostí s neplatiči či správou bytů.

Máte zájem? Nebojte se a dejte vědět