Co pro vás zajišťujeme

Příprava hypotéky

Nejprve zjistíme, kolik nemovitostí můžete na hypotékou koupit. Jakmile najdete nemovitost, vybereme správnou banku, nastavíme úvěr pro vaši investici a celý proces za vás rychle vyřídíme. Dovedeme vás až k podpisu úvěru a pomůžeme i s čerpáním.

Výběr nejnižšího úroku

Naším cílem je zajistit banku s nejnižší splátkou na trhu. Nejprve ale musíme najít vhodný typ banky z pohledu výše odhadu hodnoty nemovitosti a uznatelnosti vašeho příjmu. Nejnižší úrok při poloviční výši úvěru je velmi drahé řešení. Vždy se vyplatí použít minimum vlastních peněz a koupit raději více nemovitostí.

Minimum vlastních peněz

Cílem je použít minimum vlastních peněz – tedy minimálně 20 %. Čím méně vlastních peněz použijete, tím větší výnos z nemovitosti budete mít. Dvě nemovitosti s vyšším úvěrem vám totiž přinesou více než jedna s malým úvěrem. A pokud již máte jinou nemovitost, často ji dokážeme využít tak, aby při koupi nebyl potřeba žádný osobní vklad.

Výnos od prvního měsíce

Úvěr připravíme tak, abyste vydělávali hned od začátku. Nemusíte tak dotovat byt z vlastní kapsy. My úvěr nastavíme tak, aby vám od prvního měsíce pravidelně zůstávala část peněz a mohli jste si tak tvořit rezervy.

Renta již od 15. roku

Při společné dlouhodobé spolupráci vás budeme směřovat k nekonečné rentě z nemovitosti již od 15. či 20. roku podle vaší situace a osobních preferencí. Není třeba čekat až na konec úvěru a splacení dluhu. Pokud již nyní máte nějaké nemovitosti, můžete se k rentě dostat ještě dříve.

Sledování úvěru

Vyřízení úvěru je pouze začátek spolupráce. Každé 3 roky zajistíme změny a úpravy tak, aby hypotéka zvyšovala výnos vaší nemovitosti. Standardní splácení by vám snížilo výnos o několik procent ročně.

Jak to funguje

Průběh spolupráce

Na prvním setkání zjistíme, jaká je vaše současná situace. Následně připravíme plán, ze kterého poznáte, kolik peněz vám nemovitosti mohou přinášet s naší pomocí. V momentě, kdy podepíšeme nájemní smlouvu, přejdou všechny starosti na nás – vy už budete jen schvalovat důležité změny či velké opravy. Každý měsíc vám budou chodit peníze a jednou ročně dostanete report o hodnotě vašeho majetku a průběhu plnění plánu vedoucího k vaší finanční nezávislosti.

Jdu do toho

Tyto služby zajišťují

Máte zájem? Nebojte se a dejte vědět