Co pro vás zajišťujeme

Plán

Zjistíme, jakou rentu byste chtěli a kdy. Pak vytvoříme jednoduchý plán a ukážeme vám další kroky, které vás dostanou k vašemu cíli.

Vyhledání nemovitosti

Vyhledáme pro vás ten správný byt. Půjdeme za vás na prohlídku, natočíme video a pošleme ho mailem společně s kalkulací, plánkem a doporučením.

Příprava úvěru

Na vybranou nemovitost vyřídíme úvěr až do 90 či 100 % kupní ceny.

Pronajmeme si váš byt

Vezmeme si vaši nemovitost na starost a sami najdeme jednotlivé podnájemníky. Každý měsíc vám pak pošleme nájem. Rizika nechte na nás, my se o vše postaráme.

Refinancování úvěru

Každé tři roky vám zajistíme příjem v průměru 500 tisíc z refinancování úvěru (kombinace vyšší hodnoty bytu a splaceného dluhu). Peníze se poté znovu investují.

Nekonečná renta

Po patnácti letech začíná výplata nekonečné renty ve výši asi 40 tisíc Kč měsíčně. Navždy. Více nemovitostí = větší renta. Kontaktujte nás a zjistěte více.

Jak to funguje

Průběh spolupráce

Na první schůzce si budeme povídat o vás. Připravíme plán, který vám bude vyhovovat a podepíšeme smlouvu na vyhledání investiční nemovitosti. My se pak pustíme se do práce. S každou nemovitostí, kterou pro vás najdeme, budete o krok blíž ke svému cíli. Průběžně vás budeme kontaktovat, abyste cíl měli stále na dohled.

Jdu do toho

Tyto služby zajišťují

Máte zájem? Nebojte se a dejte vědět