Co pro vás zajišťujeme

Pronajmeme si vaši nemovitost

Ihned po podpisu kupní smlouvy si pronajmeme vaši nemovitost a převezmeme ji do naší správy. Nemovitost nejprve připravíme – opravíme, vymalujeme a uklidíme. Následně pomocí 3D kamery natočíme profesionální videoprohlídku. Pak vložíme inzerát na inzertní servery a čekáme na zájemce.

Výběr podnájemníka

Při prohlídkách ukážeme byt cca 8–14 zájemcům. Z nich pak vybíráme vhodného kandidáta. Nejprve se každého zájemce zeptáme na stejné otázky a podle odpovědí si je obodujeme. Pak přichází na řadu kontrola na sociálních sítích a hlavně v registrech (od exekuce až po trestní stíhání, kde vyřadíme zhruba 20 % zájemců). Následně vybereme nejvhodnějšího podnájemníka.

Přísná podnájemní smlouva

Naše podnájemní smlouva je přísná, ale férová. Primárně nám jde o ochranu majetku. V případě, že nájemník přestane platit, využijeme třicetidenní výpověď pokrytou z kauce, abychom našli jiného zájemce, který bude dodržovat pravidla. Technickou kontrolu bytu smíme provádět každé 3 měsíce.

Pojištění na 25 mil. Kč

Každý podnájemník může způsobit škodu. Proto si každého před předáním bytu pojistíme na 25 mil. Kč, abychom měli jistotu, že všechny případné škody budou skutečně uhrazeny.

Virtuální prohlídka jako důkaz

Nemovitost si kromě profesionálního nafocení vždy naskenujeme 3D kamerou, která věrně zachytí všechny detaily. Záběry pak používáme při prezentaci bytu a především jako důkazní materiál při předání a převzetí bytu do správy. Pokud při technické kontrole bytu najdeme nějaký problém, vždy požadujeme navrácení do původního stavu včetně malování a generálního úklidu.

Nový nájemník bez prodlev

K výměně nájemníka dochází v průměrném bytě každých 14 měsíců. Proto je pro nás důležité vyhledat nového klienta již 2 měsíce před odchodem původního podnájemníka. V tomto čase můžeme byt zkontrolovat, opravit a vymalovat, a především včas znovu pronajmout. Většinu bytů tak dokážeme znovu obsadit bez jakékoliv prodlevy, která by znamenala ztrátu příjmu. Průměrná mezera mezi nájemníky na trhu je 6 týdnů.

Jak to funguje

Průběh spolupráce

Nejprve společně podepíšeme nájemní smlouvu a převezmeme klíče od vašeho bytu. Byt si pak pořádně připravíme a začneme hledat podnájemníka. Vybereme toho nejvhodnějšího zájemce, se kterým podepíšeme podnájemní smlouvu. Celý proces trvá nejčastěji 3–5 týdnů od převzetí do předání bytu.

Jdu do toho

Tyto služby zajišťují

Máte zájem? Nebojte se a dejte vědět