Co pro vás zajišťujeme

Prodej firmy

Vytěžte maximum z vlastní firmy a začněte si užívat života. Zařídíme prodej od začátku do konce a zajistíme, že dostanete skutečnou hodnotu, kterou jste mnoho let budovali.

Předání firmy dětem

Mezigenerační transfer majetku je velmi častým řešením zejména v rodinných firmách. Ukážeme vám, jak na to, aby vše dopadlo podle vašich představ.

Ocenění firmy

Chcete znát hodnotu svojí firmy? V ocenění máme dlouholeté zkušenosti a pomůžeme vám určit, jak na tom vaše firma je.

Firma jako nástroj

Firma je nástrojem pro dosažení finanční nezávislosti a nekonečné renty. Ukážeme vám, jak pravidelně vyplácet dividendu a následně investovat jako fyzická osoba.

Nezávislý pohled

Nezávislý pohled na vaši firmu prozradí mnoho cenných informací o vašich nedostatcích a příležitostech. Ukážeme vám, co zlepšit.

Růst

Pokud jste firmu vybudovali od nuly, gratulujeme. Hlavně ale neusnout na vavřínech! Poradíme vám, co je třeba udělat, abyste dostali svoji firmu na novou úroveň.

Jak to funguje

Průběh spolupráce

Na první schůzce probereme vaši firmu, projdeme finanční výkazy a stanovíme si cíl. Potom pro vás připravíme tzv. second opinion, nebo rovnou zapojíme některého z kolegů, který se specializuje na danou oblast, a dohodneme další postup.

Jdu do toho

Tyto služby zajišťují

Máte zájem? Nebojte se a dejte vědět