Co pro vás zajišťujeme

Finanční plán

Jakmile pochopíme vaše hodnoty a záměry, postavíme vám na míru finanční plán. Plán, který splní vaše sny o finanční nezávislosti.

Investiční strategie

S našimi partnery pro vás vytvoříme investiční strategii. Provedeme vás celou cestou přípravy až do chvíle, kdy se vaše renta naplní.

Nekonečná renta

Vaše investice budou upraveny tak, aby vám pravidelně vyplácely Rentu, o které jste snili. Nekonečnou. Bezstarostnou.

Úleva od starostí

Delegujte na nás každodenní práci s vaší investicí. Víme, že každý má jiné priority. Věnujte se tomu, co vás baví, a osvoboďte se od neustálých starostí. Již přes devatenáct let pomáháme vytvářet plány ušité na míru.

Orientace na trhu

Situace na trhu se mění rychleji než kdy dřív a často může být těžké odhadnout, kam zaměřit svou pozornost. Naším úkolem je pomoci vám se zorientovat. Nemáme křišťálovou kouli, máme ale ověřený systém a nadhled.

Výhodné investice

Ukážeme vám bezpečné nízkonákladové podílové fondy, skrz které můžete investovat do světových indexů. S pomocí jen pěti fondů se můžete podílet na podnikání 2 500 největších světových firem.

Jak to funguje

Průběh spolupráce

Na první schůzce si budeme povídat o vás. Připravíme plán, který vám bude vyhovovat, a vytyčíme si společné cíle. Vycházet budeme z majetku, který již máte, v potaz ale vezmeme i to, co vyděláte v budoucnu na své firmě a na nemovitostech. Po odsouhlasení plánu se pustíme do práce. Průběžně vás budeme kontaktovat, abyste cíl měli stále na dohled.

Jdu do toho

Tyto služby zajišťují

Máte zájem? Nebojte se a dejte vědět